MrnousakCZE

Jaké jazyky se nejvíce používají na programování her?

Jaké jazyky se nejvíce používají na programování her? A jaký je nejpoužívanější?

Odpovědi
setapouch

Tato otazka tu byla zodpovezena uz mockrat.

anonym

A, A++, A#, A-RTI, B, B-IT, C, C++, D/D2, C#, J#, JS, HTML, CSS, F, F++, F#, LOLCODE, Ecma Script, Lua Script, LISP (celá rodina), BASIC (celá rodina jazyků – asi 60 jich je), 4FUCK, Chef, K, X++, Perl, Petr, G, I, Six, Seven, Open, Closed, Banned, Fish, AAAAAAAAAAAAA!!!!! (přesně si to nepamatuji – odhaduji), More, Less, Aured, Kill, X++, X.KI, M Script, SSScript, Coca-Cola, Frame, Bash, Dash, Bash, Slash Kor, Python, Iron Python, Machine Code, Assembly Language, Tit, Tit+, Tit-, Tit-u, UFTL, Game, Game Maker, TCX, TNC-X, For, Four, Three, Sooon, Sin Six, Palmn, Bertík, Bison, Flex, Jaj, Juj, Milk, Friend, Talking, Queen Script, Hacking MAC, sakra jak si je mám všechny pamatovat? Nemůžeš použít Google – je to problém? Asi odmítá takovéto stupidní dotazy no… (Jazyků je nekonečno – každý den vznikne 20 a zanikne 18, …)

mokrygorky

Matesax: KAždý není takový chytrý autista jako ty :)
Mrnousak: Ve velkých hrách(ale můžou i indie) C++ – rychlé, ale těžké.
Pro začátečníky je nejlepší Java nebo C# – rychlé jazyky(ne jako C++) a celkem snadné.