krftwrk

Jake IQ maji siamska dvojcata ?

Napadlo me jestli kdyz jedno telo ma 2 hlavy (a tim padem 2 mozky) jake bude mit dotycny IQ…

Hadam ze pokud my mame v prumeru IQ 100, tak siamska musi mit tim padem 200, coz by byl docela narez !!!!

Nejlepší odpověď
Drap

To co jsi vydedukoval je nesmysl. Takto to nefunguje

Další odpovědi
www

Hádáš špatně. Každý mozek si žije svým životem a nejde jejich schopnosti sčítat. Je to zkrátka jako sčítat schopnosti dvou různých lidí.
Doplňuji:
Když má jedno tělo dva mozky, znamená to totiž, že jsou v jednom těle dvě osoby.
Chce to více číst a zejména přemýšlet, jen tak se zbavíš „zbytečných“ otázek. Složité, vím.. 😁