Zvědavý

Jaké IQ má Stephen Hawking ??

ŘÍKÁ SE ŽE JE TO NEJCHYTŘEJŠÍ ŽIVÝ ČLOVĚK TAK MĚ TO ZAJÍMÁ.

Nejlepší odpověď
iceT

Nevím,ale podle mě chytrost nespočívá ve výšce IQ.

Další odpovědi
mosoj

Nevím jaké ma IQ, ale má asi dost vysoké aby se kvůli velkým písmenům nerozčiloval.

Rohlik

Má 160 IQ.
PS: Bylo nutné psát s „caps on“??

Beer4Real

No vím že Bill Gates má 160 IQ.
Na nejchytřejšího je to určitě málo.

Kelt

Co je to IQ, o čem to vypovídá? Je člověk s velkým IQ a chytrý člověk to samé? Závitíte mu? Je upoutaný na vozík, nemůže mluvit, a komunikuje přes počítač. Má geniální mozek, ale bude navždy upoután na vozík. Nemůže ani 10 % z toho, co můžeš Ty. Věnujeme se něčemu, je to špička v dané problematice. Ale určitě ho nezajímá jeho IQ.

magorvkleci

Měří se to nějakým testem, takže jde taky o to, kam až ty testy měří. Co já vím, tak ten zkrácenej menzovskej měří jen těsně nad 160 a i u něho americká verze dává u stejný osoby výsledek zpravidla vyšší, někdy i o 10 bodů. Kromě toho, jak asi víte, se výsledek přepočítává koeficientem podle biologického věku, takže myslím zvýhodňuje lidi od 20 a přes 30, a to je IMHO hodně hrubý.

A taky průměrnej výsledek trvale roste (prej o 3 body za 10 let), takže se 100 (pokud je definovaná jako medián populace) posouvá výš a výš. A kdo chvíli stál, už stojí opodál.

Takže bych se spokojil