LubosHa

Jaké inline brusle na rekreační bruslení?

Odpovědi
JohankaDl

Předpokládám, že pánské, takže doporučím asi tyto – http://www.ra­dicalsport.cz/brus­le-tempish-victory-90-43/d-11109/ , jezdí na nich manžel a je spokojený.

petulka11

ja mam brusle fila su modro biele a daju sa nastavit velkostne od 38 do 42 mam ich uz peknych par orkov ale su nove a moderne zo sylikonovymi kolieskami takze idealne a ktomu cierne salomon gate a taktiez salomon tricko zltej farby a hor sa sportovat, brusle su fajn korculovat sa da aj v lete aj v zime na ledu.

Polaskova44

S Fila bruslemi jak píše petulka11 mám taky dobrou zkušenost. Jedny jsem si koupila právě tak měsíc zpátky tady odtud https://www.pros­portovani.cz/ka­tegorie/brusle-535/ a musím říct, že jsou vážně super. Jsem ráda, že už je venku konečně teplo a můžu teď chodit bruslit častěji.

mojitek

V Hervisu mají slevy.Před asi 3 lety jsem tam koupil Rollerblady a jsou supr.Před nima jsem zkusil Fily,ale noha mi v nich na šířku plavala,tak ty bych nedoporučoval