Pájo

Jaké In-line brusle používáte?

  • jak dlouho a často jezdíte na In-line bruslích
  • považujete se spíše za začátečníky/po­kročilé/profí­ci
  • od jaké firmy jste brusle pořídili/jaký typ
  • jaké byste si případně pořídili a proč
  • jaká máte kolečka – průměr a tvrdost/ložiska -víte-li
  • jaké ochranné prvky považujete za zcela nepostradatelné

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. Začal jsem letos koncem května, jezdím průměrně asi tak jednou za 14 dní, tak tu hodinu, dvě. Priorita pro mě je kolo.
  2. Beru se za slabšího pokročilého, když vidím některé „borce“, tak jsem proti nim profík. 🙂
  3. K2 Mach 90 http://koleckove-brusle.heureka­.cz/k2-mach-90/
  4. Pořizoval bych znovu jedině K2, ta bota je prostě super, to se nedá jinak říct, typ klidně ten samý.
  5. Kolečka 90 mm/83a, ložiska ILQ 9 (ty kolečka jsou na mě dost měkký, klidně bych snesl tvrdší = rychlejší a míň by se i sjížděly)
  6. Koupil jsem si sadu chráničů taky K2 Mach, čili je to do sady k bruslím. Akorát nechápu podle čeho dělají délku utahovacích gumových pásků u loketních chráničů, všem jsou prý volné. Absolutně nechápu, jak někdo může vyrazit na brusle bez jakýchkoli chráničů, jsou to šílenci. Přilbu jsem si chtěl taky koupil, bohužel tu do sady dělají jen do L a ta mi byla malá. Pak jsem zvažoval, že si budu brát tu na kolo, jenže brusle i kolo jsem měl jinde, tak jsem se na to nakonec vyprdnul, helmu bych si bral asi jen na nějaký zájezd či na nějakou drsnější vyjížďku. Každopádně, ač nejdu příkladem, všem doporučuji její užívání, už pár lidem zachránila život.