Avatar uživatele
DaniSimk

Jaké hubnutí je rychlejší???

Dobrý den, mám dotaz, nemám nadváhu, jsem dokonce se svou postavou a váhou téměř spokojena, ale chtěla bych ještě trochu zhubnout především na břiše a stehnech. Mám pravidelný pohyb každý den v týdnu něco, a nebo posiluju. A tak se chci zeptat jestli je rychlejší hubnutí pro-ana stylem( téměř vůbec nejist) a nebo jíst 6× denně malé porce protože když začnu jíst 6× mám pocit že přiberu ten samý efekt pozoruji při pro-ana stylu co je tedy rychlejší? Děkuji:-)

Zajímavá 0 před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nik92

verze téměř vůbec nejíst je holý nesmysl, tělo musí přijímat určité množství živin pro organismus(cukry, tuky, bílkoviny). Určitě je lepší jíst 6krát denně menší porce, jíst vyváženou stravu, jíst zdravě ale zároveň jíst všechno, ale s rozumem. Ovoce je například lepší jíst dopoledne a zeleninu odpoledne a podobně, ale pokud si se svou postavou téměř skoro spokojená tak proč se trápit s hubnutím, hlavní je, že ty sama se cítíš takhle fajn a to je nejdůležitější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WTF

rychlejší na úbytek váhy je nejíst, to je jasný…ale budeš ztrácet hodně svaly, to není dobrá cesta! takže správná dlouhodobá cesta je jíst 6×denně a u toho mít ten pohyb
nejlepší je jíst plus mínus každej den stejně a časem uvidíš, co se s postavou a váhou děje, podle toho zase můžeš upravit jídelníček nebo pohyb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jíst vícekrát denně v malých dávkách, omezit sladkosti a živočišné tuky. Více pohybu a provádět cviky na břicho a stehna. Cviky na břicho a stehna : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cviky%20na%20b%­C5%99icho%20a%20steh­na

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Jíst musíš a k tomu cvičení bych přidal třikrát denně akt… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
behappy8D

Téměř nejíst rozhodně není dobrý nápad, opravdu bys měla jíst 6× denně a já sama doporučuji pít hlavně (nebo jenom) čistou vodu… máš lepší pocit (a to že se cítíš dobře je polovina úspěchu) a omezuje to hlad i chuť k jídlu a nemá kalorie. Sama mám vyzkoušeno, že je sice fajn zhubnout třeba 3 kila do týdne omezováním stravy a cvičením, ale důležitější je dlouhodobější přístup = změna životního stylu – když si na něco zvykneš tak, že už by ti připadalo nereálné omezit nebo vynechat to. Přeju hodně úspěchů :DDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek