Michal Kole

Jaké hry se dají hrát s dětmi v bazénu/přeh­radě,co jsou tak zázračné, že dokáží ve vodě i plavat ? ?

Odpovědi
Robert_PM

Tak třeba „na Kolesu.“ Děti si vyberou cizí dítě neplavce a házejí ho do vody…

samicek333

Závody v plavání, potápění na čas, různé házení těmi žínkami, jak nasáknou vodu… Je toho hodně.

venkovan

Zajímavá adrealinová hra je na Mistra turbíny. hraje se jen na přehradách s vodní turbínou a soutěží se , kdo krz ní nejrychleji proplave.
U této hry se i hodnotí hloubka ponoru. Třeba pokud jde o Vltavu, vyšší hodnota titulu Mistr turbíny je z Orlíku, než z Vranské přehrady.