PepeKarim

Jaké hry mohu natáčet na youtube ? (nemají problém s autorskými právy ohledně natáčení)

Dobrý den, rád bych natáčel herní videa na youtube , ale nevím , které hry jsou volně k natáčení a nebudu tak porušovat autorská práva . Děkuji všem , co mi poradí

Odpovědi
SonsyMite

Můžeš natáčet co chceš. Porušování autorských práv je jedině u autorem přidaných písniček, ke kterým se autorská práva vztahují.

huxa

Opravím sonsymitovu naprosto mylnou odpověď. Ptáš se správně. Např. The sims či všechny hry od IE jsou zakázány natáčet (šak pročbychom si nezakázali reklamu zadarmo, že?) a potřebuješ být např. u machinimi, aby jsi je mohl natáčet.
Volně můžeš natáčet obšírněji pojato všechny indie hry (slender, minecraft, …).

JESJES_CZ

a farming simulator 2013 bych mohl tocit?

misiak03

a co LOL