Zlatý

Jaké hry jste hráli na vašem prvním počítači?

A co to bylo za dělo? Pamatujete si značku, frekvenci procesoru, kolik ste měli pameť na ramce, velikost disku?
A kolik vám bylo let když jste dostali svůj první počítač?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jsem ještě neměla žádný počítač, ale hraji hry na mobilním telefonu.
Doplňuji:
První mobilní telefon (Siemens) jsem si koupila asi ve dvaceti letech. Měl ještě černobílý displej. První hry byly ve smyslu skládání beden - tetris a propichování balónků.

Další odpovědi:

Zlatý

Co za stroj to bylo, vůbec netuším, ale s bráchama jsme hráli Prehistorika 2.....to byla pařba - pařba :D

Zlatý

Tajemství oslího ostrova

Pokročilý

V kolika letech jsem dostala svůj první počítač si nepamatuju.. Byl první taťky ale pak mi ho dal a mohlo mi být tak 6. Měla jsem tam jenom úplně staré hry jako Mario, Kenn, Alíka, Vlak, Frog a tak.. Internet byl ještě úplně ojedinělý... A značku, frekvenci procesoru a tak si vůbec nepamatuju.

Zlatý

Sinclair ZX81, pamäť až 1kB, nahrávalo sa všetko na kazetu, operačný systém Basic, prípadne programovanie v strojovom kóde.
Krásne časy prvých hier, obdlĺžnikom (spojené dva -tri štvorčeky) ste naháňali a odrážali malý štvorček.
Bolo to tak dávno, kedysi v časoch dinosaurov

Bronzový

286 a byla jsem už dospělá.... první hry: Tetris, pak taková kočička co skákala z plotu do oken, mário a jiné blbiny, které fungovaly na DOSSu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.