koník.

Jaké hry hrát venku s přiopilýma kamaradáma?

Asi tak po dvou letech plánuju sraz na pronajatý chatě s kamarádama, které jsem už dlouho neviděl a nerad bych, aby tam byla nějaká nudná chvilka, tak si do zálohy chci připravit nějaké hry. Třeba sportovní (fotbálek) nebo trochu na přemýšlení (pantomima a různé hádání třeba známých osobností). Poraďte mi prosim nějakou zábavnou a ne trapnou hru. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

tak třeba hra Twister, Aktivity…

Další odpovědi
Michal Kole

Když budou přiopilý, tak asi budou spíš vyspávat ne ?

iceT

Pokud plánuješ sraz i s alkoholem,tak si buď jist,že pokud bude dostatečný přísun pití,tak se kamarádi 100% nudit nebudou,ale taky si nebudou chtít hrát,raději budou pít.Ale zkusila bych třeba nějaký hazard-karty např,poker snad dnes umí každý.

Damiana

Když je po ruce plná flaška, těžko se někdo soustředí na nějaká pravidla – třeba jen ta na stejnojmennou hru – hlavně, jestli není na dohled ženská. Zkuste šipky, to by mohl být docela úspěch.