Natt

Jaké hry do auta?

Dneska pojedem 17 hodin autem do Chorvatska a potřebuju nějak zabavit 6ti letou sestru. Nějaké hry do auta už jsem si našla, ale neznáte nějaké osvědčené hry které zabaví?
Doplňuji:
Hledám spíš nějaké slovní hry. Máme s sebou přibalené přenosné DVD ale i tak. Pohádky nezabaví napořád.

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Záleží pro jakou platformu požadujete hry (do PC, smartphone aj.)? Velice oblíbené jsou logické hry (např. střílení kuliček, tetris, hry s oblíbenou postavičkou – osobně nedám dopustit na hru Elektronka o vlkovi sbírajícím vajíčka a škodolibém zajíci), jednoduché malování, na koukání animované pohádky. Hlavně si nezapomeňte přibalit sebou do auta nabíječky s redukcí na zapalování, mohou se Vám po cestě hodit.
P.S.: Šťastnou a bezproblémovou dovolenou
Doplňuji:
Slovní hry? Což takhle tyto: slovní fotbal (poslední písmeno v předchozím slově určuje první písmeno následného slova), hádej kdo jsem (zvíře, oblíbená postava)/jaké mám povolání – na otázky mohu odpovídat jen ano/ne, zpívat písničku o 100 malých černoušcích/100 lahvích na stole (s různými variacemi pro sloky), nebo různé lidovky, situační hry (např. na prodavače a zákazníka), různé hádanky, povídání vtipů, veselých historek…

Další odpovědi
huxa

mám šestiletého bratra, nejlépe, když usne co nejdříve, aspoň je klid, vždy mu půjčím sluchátka a mobil, aby mohl něco poslouchat :)
hry, hry, hry, reálné hry neznám žádné :D