Avatar uživatele
Natt

Jaké hry do auta?

Dneska pojedem 17 hodin autem do Chorvatska a potřebuju nějak zabavit 6ti letou sestru. Nějaké hry do auta už jsem si našla, ale neznáte nějaké osvědčené hry které zabaví?
Doplňuji:
Hledám spíš nějaké slovní hry. Máme s sebou přibalené přenosné DVD ale i tak. Pohádky nezabaví napořád.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Natt

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010, alex.agent před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Georgo2010

Záleží pro jakou platformu požadujete hry (do PC, smartphone aj.)? Velice oblíbené jsou logické hry (např. střílení kuliček, tetris, hry s oblíbenou postavičkou – osobně nedám dopustit na hru Elektronka o vlkovi sbírajícím vajíčka a škodolibém zajíci), jednoduché malování, na koukání animované pohádky. Hlavně si nezapomeňte přibalit sebou do auta nabíječky s redukcí na zapalování, mohou se Vám po cestě hodit.
P.S.: Šťastnou a bezproblémovou dovolenou
Doplňuji:
Slovní hry? Což takhle tyto: slovní fotbal (poslední písmeno v předchozím slově určuje první písmeno následného slova), hádej kdo jsem (zvíře, oblíbená postava)/jaké mám povolání – na otázky mohu odpovídat jen ano/ne, zpívat písničku o 100 malých černoušcích/100 lahvích na stole (s různými variacemi pro sloky), nebo různé lidovky, situační hry (např. na prodavače a zákazníka), různé hádanky, povídání vtipů, veselých historek…

Upravil/a: Georgo2010

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

mám šestiletého bratra, nejlépe, když usne co nejdříve, aspoň je klid, vždy mu půjčím sluchátka a mobil, aby mohl něco poslouchat :)
hry, hry, hry, reálné hry neznám žádné :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek