Adam

Jaké hrozí nebezpečí, když spolu blízcí příbuzní mají potomky?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

U přibuzenských svazků hrozí, že jejich potomci budou, řekněme, nějak oslabení. Nejčastěji se to projevuje abnormalitou v mentální a psychické oblasti. Potomci příbuzných rodičů bývají obvykle mentálně postižení, trpí různými duševními anomáliemi atd.

Další odpovědi
standa

…ještě bych doplnil jedno hrozící nebezpečí, a to že ´viníkům´ *) hrozí obvinění z trestného činu INCESTU se sazbou trestu do 2 let.

*) myšleno v přímém pokolení (rodič a jeho dítě, sourozenci mezi sebou)

anetadela1

Ovšem např. bratranec a sestřenice můžou.....