Nechápavé

Jaké hrajete hry na počítači?

Nejlepší odpověď
BANAN93

World of tanks, Counter-strike source, hrál jsem lineage2 ale to chce moc času na to abys byl dobrej a to nemám a nechci mít :D

Další odpovědi
quentos

Na přemýšlení… scrabble, abaku, šachy

anonym

Hrávala jsem akorát piškvorky na teletextu TV Nova.

redy

10×10, Spider Solitaire, Puzzle.
A další jednoduchý hry 🙂

Emefej

Občas hraju online šachy – http://cs.liches­s.org/

ivzez

Klasiku (i tu jen občas):
Miny, Mah Jong, Patience, Sudoku, …

honza19hk

CS, GTA,NFS, někdy starou dobrou mafii.

MyOtherSelf

Dota 2, Battlefield, CSko, The Sims.. ale teď už na to bohužel není čas :(

hadi.ce

Bubble Shooter, Tri Peak Solitaire, Kerixep a podobné jednoduché :)

thomik

csko, wow semtam

lexx

žádné, je to infantilní a dětinské, my pracujeme, někdo si hraje, no dobrá…

Jakub Tlapal

Já hraju nejvíc Respin Joker na https://games­center.cz/ . je to klasická automatová hra online a už jsem nějaké peníze vyhrál, ale samozřejmě taky i prohrál 😁 . Nedělám si přesnou statistiku. Hraju to jen tak pro zábavu. Nikdy jsem nevsázel velké peníze. Na to jsem moc opatrný a chudý 😁 .