duguduhu

Které holčičí jméno se vám líbí nejvíce?

Nejlepší odpověď
Anikitos

ANNA, Nikola, Tereza, Eliška, Konstanc/Constance, Aurelie, Elizabeth

Další odpovědi
da ny

Lucie, Kristýna, Martina… aj. ;)

Tw!st

Třeba Gabriela, Monika, Simona, Karolína.

Drap

Každé, které se pěkně říká.
Nemám zvolené jen jedno. V případě, že bych měl dvanáct dcer, tak se nemohou přece všechny jmenovat stejně! A žádné bych nechtěl dát horší jméno, než té předešlé.

marci1

Nelze odpovědět. 🙂 Tak třeba: Amélie, Leontýna, Antonie, Adriana, Ela, Ema, Elena, Stela, Teodora, Terezie, Veronika, Luisa, Laura … atd. 🙂