Georgo2010

Jaké hlavní jídlo, příp. pohoštění máte nejraději, když s rodinou slavíte své narozeniny?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý kus masa,různé saláty a obložené chebíčky na másle-neoblibujeme majonézové .To vše doma nebo na zahradě.A když je sezóna,tak obrovský špíz na ohni,kterou nevím proč zavedl kdysi můj děda pod pojmemŽiváňská .:D

Další odpovědi
Makina

Záleží na tom, jestli to jsou nějaké kulatiny, kdy jdeme třeba do restaurace nebo klasické narozeniny, kdy se slaví pouze odpoledne doma. Když v restauraci, tak nějaké hlavní jídlo…to ať si každý vybere podle svého gusta. Pokud se slaví doma, tak nesmí chybět zákusky – ať už koupené nebo doma dělané a chlebíčky.

Nikkol

Nejraději grilujeme selátko nebo aspoň kýtu. Je při tom větší zábava než jen sedět u stolu a jíst.

Damiana

To s mužem chodíme obvykle do restaurace. Máme rádi pořádný biftek, volské oko s pěkně tekutým žloutkem, osmaženou cibulku, ostrou hořcici, hodně zeleniny a ultratenké hranolky. A přelitý výraznou šťávičkou z výpeku, nejlépe, když se do ní ještě přidá čerstvý zelený pepř.
Doma míváme obvykle chlebíčky nebo jednohubky. Baví mě je připravovat – dělám hodně druhů. 🙂