Hanous

Jaké freeware programy použít pro tvorbu propagačních materiálů?

Dobrý den, potřebovala bych poradit nějaké freeware programy pro tvorbu propagačních materiálů. Dále bych chtěla vědět které on-line editory jsou vhodné pro tvrobu prop.mat. A zda existují nějaké takovéto aplikace na tablet.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

O jaké „propagační materiály“ *) se jedná??? – potištěné papíry (jaká je požadovaná kvalita), potištěné předměty (jaká je požadovaná kvalita), vytištěné předměty (jaká je požadovaná kvalita)…
😉
*) Nesnaž se používat odporné termity a raději srozumitelně sděl, že ti jde o černomílé letáky na recyklovaném papíře a s postačující kvalitou novin (například).
___
Respektive – pokud sdělíš, do jakého předmětu je to DÚ (a přidáš nějaké vlastní názory a poznatky), budeme ti schopni poradit lépe…
😉

Další odpovědi
Emefej

Upřesni dotaz. Budeš pracovat s vektory či bitmapami? V jaké formě budou propagační materiály distribuovány? Tiskem nebo v elektronické podobě?

carrera

Program Gimp je freewarový a celkem rozšířený grafický editor.

http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/

Polaskova44

Jojo, ten Gimp, o kterém píše Carrera není špatný. Sama jsem ho pro podobné účely používala. Navrhovala jsem v něm různé letáky a bohatě to na to stačilo. Akorát teda tisk letáků jsem vždy raději nechala na profi tiskárně, konkrétně na této: https://www.e-abctiskarna.cz/tis­k/letak/