Jaké existují nástroje na přesné elektronické měření vzdáleností tak do 20 metrů ?

jedná se mi o bezkontantní měření při kterém na objekt ke kterému vzdálenost měříte například už nedosáhnete, ideálně něco na principu laseru, radiovych vln … jde o domaci pouziti nikoliv profesionalni.

Nejlepší odpověď
zdeny

Laserové měřiče HOBBY prodávají téměř v každém železářství . Plně dostačují 🙂