Pokročilý

Jaké elektronické zařízení máte radi.

E-book, mobil, počítač nebo něco jiného.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

z elektronických leda počítač, ale i ten bych někdy s chutí rozkopal.

Další odpovědi:

No, mám ráda-to není ten správný výraz. Nejčastěji používám mobil , PC a GPS navigaci. Svého času jsem s sebou nosila mobil i na WC a pokládala si ho na noční stolek ! Dnes se tomu směju a jsem na tom už mnohem lépe,např.mobil dokonce vždy na noc a někdy i přes den vypínám ! PC potřebuji k práci,takže čas na "volnou zábavu" jsem si musela stanovit. Jsou to všechno vynikající pomocníci,ale ne společníci nebo dokonce partneři....většinu svého života jsem prožila bez těchto přístrojů a pochybuji,že se kvalita života zlepšila nástupem nových technologií.Máme přístup k informacím,ale k čemu je využíváme? Ušetříme spoustu času,ale jak s ním nakládáme? Nástroje k usnadnění mezilidské komunikace využíváme natolik,že jsme -někteří přestali chodit do společnosti mezi skutečné lidi. Používám navigaci,ale kam jezdím a proč? Dříve jsem si před cestou tady i do zahraničí rozložila mapu,napsala si trasu,čísla silnic i kde je při cestě nějaká zajímavost a příležitost k přestávce atd.Dnes se cesta odvíjí podle bezduchých pokynů a tak si občas nostalgicky vzpomenu na hádky posádky nad mapou při bloudění,na hodiny prosezené v čítárně,na tajemství koupelny když ji otec změnil ve fotokomoru a kolik času jsme si tam spolu užili nad vyvolávání černobílých fotografií a v neposlední řadě i na nedočkavé očekávání na podvojnou telefonní linku !

Zlatý

počítač, televizi, mobil, vrtačku, pájku, lampičku, toustovač, rychlovarnou konvici, mikrovlnku, šlehač, ledničku, rádio
Doplňuji:
Opravuji: pájka měla být páječka

Pájka je spojovací přídavný materiál, zařízení na pájení je páječka, či pájecí pistole

Podobný je to se zařízením fréza= nástroj ; frézka = stroj

Dík Vytrvalému za upozronění, ale šlo to řici "taktněji"...

Člověk to ví, ale v rychlosti jakou píše si neuvědomí všechny souvislosti

Tak jenom mobilní telefon - nic víc nemám a nemohu tudíž porovnat.

Pokročilý

Mobil, počítač, televize, DVD, rádio, lampička, myčka, pračka, trouba, toastovač.
Ale bez některých věcí bych se někdy s chutí ráda obešla nebo, jak řikal quentos, občas rozkopala. :-)

Zlatý

Nelze je takto porovnávat a posoudit, která mám raději.
Každé slouží k něčemu jinému a usnadňují život v růlzných oblastech.

Pokročilý

mobil, počítač, iPod, rádio.. a spoustu dalších - bez elektroniky bych nepřežil a sem rád, že ji máme :)

Stříbrný

ledničku,protože mi chladí pívo.

Koleso, pájka není zařízení. Pájka je to cínové pojivo, které se rozpustí PÁJEČKOU. Ty jsi elektrotechnik? A chceš všem radit? Nic neumíš.

Zlatý

Robertka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.