Heřman

Jaké elektronické zařízení máte radi.

E-book, mobil, počítač nebo něco jiného.

Nejlepší odpověď
quentos

z elektronických leda počítač, ale i ten bych někdy s chutí rozkopal.

Další odpovědi
anonym

No, mám ráda-to není ten správný výraz. Nejčastěji používám mobil , PC a GPS navigaci. Svého času jsem s sebou nosila mobil i na WC a pokládala si ho na noční stolek ! Dnes se tomu směju a jsem na tom už mnohem lépe,např.mobil dokonce vždy na noc a někdy i přes den vypínám ! PC potřebuji k práci,takže čas na „volnou zábavu“ jsem si musela stanovit. Jsou to všechno vynikající pomocníci,ale ne společníci nebo dokonce partneři…většinu svého života jsem prožila bez těchto přístrojů a pochybuji,že se kvalita života zlepšila nástupem nových technologií.Máme přístup k informacím,ale k čemu je využíváme? Ušetříme spoustu času,ale jak s ním nakládáme? Nástroje k usnadnění mezilidské komunikace využíváme natolik,že jsme -někteří přestali chodit do společnosti mezi skutečné lidi. Používám navigaci,ale kam jezdím a proč? Dříve jsem si před cestou tady i do zahraničí rozložila mapu,napsala si trasu,čísla silnic i kde je při cestě nějaká zajímavost a příležitost k přestávce atd.Dnes se cesta odvíjí podle bezduchých pokynů a tak si občas nostalgicky vzpomenu na hádky posádky nad mapou při bloudění,na hodiny prosezené v čítárně,na tajemství koupelny když ji otec změnil ve fotokomoru a kolik času jsme si tam spolu užili nad vyvolávání černobílých fotografií a v neposlední řadě i na nedočkavé očekávání na podvojnou telefonní linku !

Michal Kole

počítač, televizi, mobil, vrtačku, pájku, lampičku, toustovač, rychlovarnou konvici, mikrovlnku, šlehač, ledničku, rádio
Doplňuji:
Opravuji: pájka měla být páječka

Pájka je spojovací přídavný materiál, zařízení na pájení je páječka, či pájecí pistole

Podobný je to se zařízením fréza= nástroj ; frézka = stroj

Dík Vytrvalému za upozronění, ale šlo to řici „taktněji“…

Člověk to ví, ale v rychlosti jakou píše si neuvědomí všechny souvislosti

anonym

Tak jenom mobilní telefon – nic víc nemám a nemohu tudíž porovnat.

Anka1597

Mobil, počítač, televize, DVD, rádio, lampička, myčka, pračka, trouba, toastovač.
Ale bez některých věcí bych se někdy s chutí ráda obešla nebo, jak řikal quentos, občas rozkopala. 🙂

terry

Nelze je takto porovnávat a posoudit, která mám raději.
Každé slouží k něčemu jinému a usnadňují život v růlzných oblastech.

marek.29

mobil, počítač, iPod, rádio.. a spoustu dalších – bez elektroniky bych nepřežil a sem rád, že ji máme :)

honza19hk

ledničku,protože mi chladí pívo.

anonym

Koleso, pájka není zařízení. Pájka je to cínové pojivo, které se rozpustí PÁJEČKOU. Ty jsi elektrotechnik? A chceš všem radit? Nic neumíš.

mosoj

Robertka.