Retko

Jake editory nepracuji podle WYSIWYG?

Jestli Word podle toho pracuje, znate priklad neceho co podle toho nepracuje? Tedy pracuje podle WYSIWYNG.

Nejlepší odpověď
quentos

napadá mě třeba MS Excel. Uděláš si v něm tabulku, ale to, co vyplivne tiskárna, jsou jen holé sloupečky bez oné čtvercové, resp. obdélníkové sítě, tedy bez těch „chlívečků“.

Další odpovědi
kenyrts

nevím,jestli jsem otázce dobře porozumněl,ale na principu WYSIWYNG pracuje FrontPage 2003.