Kuliočková

Jaké dva svaly jsou největší v těle? O.o

Please. -.-'

Nejlepší odpověď
brillant

Čtyřhlavý sval stehenní
http://www.pri­mafitness.cz/pri­mafitness/3-ANATOMIE-TELA/7-SVALY-A-FUNKCE/

Další odpovědi
badisko

Největším ze 639 svalů v našem těle je, co do objemu, největší gluteus maximus neboli sval hýžďový.

zjentek

hýžďové, což je zadek ,)
Doplňuji:
co do objemu- hýžďový. Ne stehenní ,)

mosoj

Tak to mohu potvrdit. Je to čtyřhlavý sval stehenní . V lednu jsem si ten přímý přetrhl a kupodivu mohu normálně chodit. Operovat to nikdo nechtěl prý jsem s tím přišel pozdě ( za měsíc).

weronika

největší je hýžďový
a nejdelší krejčovský sval

Nerevarin

Beerceps.