Heřman

Jaké druhy stromů rostou ve vašem okolí.

Nejlepší odpověď
anonym

Když se kouknu z jednoho okna,tak to je bříza,topol,jedle a smrk a pokud z odvrácené strany,tak to je jabloň,švestka,tře­šeň a klepač koberců!

Další odpovědi
hanulka11

u nás hlavně břízy – jinak kousíček máme les a ten je smíšený

Džanička

Všude kolem nás jsou břízy, lípy, duby, smrky, a les máme smíšený, listnatá část hlavně dubová, a jehličnatá modříny, smrky a jedle.. Modříny převažují, je to vidět v zimě, když je les celý holý.. (jedná se o okres Chrudim – Proseč u Skutče)

dudu

Různě po bytě nám roste po strop vysoká palma a menší bugenvilie, vedle v pokoji větší ibišek a v ložnici u mojí postele banánovník čínský /není strom, nýbrž bylina/. Okolo domu pak borovice, smrky a břízy.

jendahun

Všechno kromě palem.Mám nedaleko lesnickou školu s mini arboretem.Kousek dál jsou lázně,kde roste spoustu cizokrajných dřevin.Nedaleko roste vyhlášený paršovický modřín,okolo cesty kterou jezdím do práce roste katalpa,nádherná když kvete,v poslední době se vysazují u nás aleje platanů.Tento strom se stal v poslední době mým oblíbeným.Nádherný a elegantní strom v každém ročním období.