hanka R+

Jáke drogi se nejvíc v česku chytily..(nejo­blíbenější)..­...jaka droga je nejhorší ?

potřebuju vedet do referatu..předem děkuji za odpovedi. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Rád bych poradil,ale bohudík,nemám z drogami nic společného,snad jen s nikotinem.

Další odpovědi
iceT

Největším problémem Česka podle policie zůstává pervitin – policisté a celníci loni odhalili 307 laboratoří na jeho výrobu. V roce 2009 to bylo 342 varen, o rok dříve 434, kdy šlo zároveň o největší počet od roku 2000.

No snad ještě alkohol a nikotin…

Zdroj: http://zpravy­.tiscali.cz/dro­gy-v-cesku-zustava-problemem-cislo-jedna-pervitin-69878

SajmonModer

Tak samozřejmě marihuana, pak extáze, perník atd…

Mucillinka

To je moc hezký, drogy s měkkým i ..........

ReHu

Slyšela jsem v TV, že nejoblíbenější je pervitin.
A…jsou to drogY.

FOG

Pak jeste kokain a nejhorsi je asi heroin.

venkovan

Oříšková čokoláda – droga dobré nálady a ještě k tomu zatím legální.
Ale naštěstí mnozí ji za drogu nepovažují a kupují si za drahé peníze pitominky které jejich tělo a duši zdevastují.