Tw!st

Jaké doporučíte příchutě / liquidy do vaporizéru?

Otázka pouze pro uživatele Vaporizéru (gripu/módu) nebo alespoň elektronických cigaret. Jaké jsou vaše oblíbené příchutě (i s konkrétní značkou)? Může být jak hotový liquid, tak i samostatná příchuť, klidně i premiová (ale liquidy spíše pro báze s vyšším VG). Klidně pošlete i odkaz.

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám příchuť Camel.
Je dost silná. Vyměním ji za slabší 0,6 Mg.
.............­.............­.............­...

Koupit se dá i v kamenných prodejnách.
Nemusíš na internetu.
http://www.ga­llagher.cz/e-liquidy/e-liquid-dekang/e-liquid-dekang-30-ml/e-liquid-dekang-desert-30-ml/

Další odpovědi
iceT

Značka Liqua a učarovala mi káva a kapučíno a tiramisu.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

obusek22

Zkoušel jsem míchané liguidy s příchutí třeba chilly a čokoláda, ale je to na mě moc sladký, dávám si ted nejraději red tabak, je to americký tabak od vapour2 a vyhovuje mi, že je ve formě cartridge.

Tomindo

A jak silný máš ty tabakový liquidy? Já jsem to zkoušel měl jsem teda asi 6 sílu a vůbec mi to nechutnalo…

obusek22

No hele jak kdy, docela sem to střídal. Ted jsem se trochu ustálil a jsem na tom skoro minimu a tu náplň si někdy nakapu nebo našroubuji jak se mi chce. Jestli ti to nechutnalo tak menší obsah nebo jiná příchuť. Ten tabák je dobrý třeba ovonět i nějakým ovocem ale jen zlehka dvě, tři kapky.