Tw!st

Jaké doplňky pro větší výdrž při běhu?

Zdravím, navazuji na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-efektivne-zlepsit-v-behu-behem-leta běhám už čtvrtý den, zatím jednou denně a pomalu ale jistě se začínám lepšit… teď přemýšlím že jednak přidám ještě večer jízdu na kole pro ještě větší zvýšení výdrže a že přidám nějaké doplňky. Nejvíc na mě působí kombinace 2000mg taurinu 120g kofeinu, guarana a 80ml glukozovýho sirupu… Kdybych se takhle nadopoval před každým během tak sice mám 2× větší výkon ale nevím jestli je to zrovna zdravé.

Jinak večer kolo namísto běhu jen aby chodidla a kotníky alespoň 24hodin regenerovali. Kdyby se nemuseli regenerovat, neměl bych problém pro rychlejší progress běhat 8× denně

Odpovědi
hanulka11

Až budeš běhat delší dobu tvoje výdrž, vytrvalost bude lepší a lepší. Nemůžeš po 4 dnech chtít nějaké výsledky a přetěžovat tělo , které nebylo zvyklé na takový zápřah.Vše chce čas a pomalu zvyšovat dávky běhu.....Nic do sebe necpi zbytečně.

mosoj

Čtyři dny, kolik a za kolik. Ještě se ti ozvou nohy a celé tělo. Za dva měsíce se ozvi jestli jsi to vydržel a jak jsi se zlepšil. Trénuješ pro sebe nebo na Olympiádu. Na co ty drogy ?

Drap

Žádné doplňky, zvětšit tréning.