hanny 2

Jaké domácí dresinky na saláty nejraději děláte?

Děkuji za tipy.

Překvapilo mě,že dáváte všichni jogurt nebo zakysanou smetanu!
Já mám nejraději tenhle jednoduchý – sůl,pepř, citr.šťáva,olivový olej a krémové balzamico.

Nejlepší odpověď
gecco

V podstatě jen na okurkový nebo papriko-rajčato-okurkový salát…
😉
Používám kysanou smetanu (co nejvíce tuku) a kořením podle momentální ´nálady´…
😉

Další odpovědi
Shef

já dělám asi tu nejobyčejnější klasiku :) bílý jogurt,trošku soli,pepř,česnek – klasika
Jinak dresingů je ohromné množství,zaleží na chuti dané osoby a k čemu se to bude podavat :)
kamarád si třeba dělá tvz Dračí dresing,palivá červená paprika,bíly jogurt,sůl,pepř,pár kapek citronové šťavy.

ivzez

Téměř žádné.
Většinou používám jenom selský jogurt, sůl,
občas kopr nebo některou jinou bylinku.

kapka

Jogurt, zakysana smetana, tatarka, česnek, sůl a najemno nakrajena cibule.

anonym

Česnek,pepř,sůl,jo­gurt,trocha limetkový šťávy.

Tíšek99

Taky zrovna nemusím dresinky.. Nejčastěji si salát ,,vylepším" lžící olivového oleje :)

briketka10

Z Poličanky a do něj promáčknu stroužek česneku, aby nebyl tak
řídký zahustím kouskem pomazánkovýho másla, nebo jinýho
strouhanýho a taky tou zakysanousmetanu, když není sýr 😁