RQLM

Jaké doklady-dokumenty s sebou na úřad práce?

Jaké doklady by měl mít s sebou 21-letý student, který k 30. září 2011 ukončil studium na VŠ?
Doplňuji:
potvrzeni o ukonceni studia nemam… resp. jeste mi neprislo, prijde az v polovine rijna. jenze to uz bych mel nedoplatky na pojisteni

Odpovědi
Redog

Potvrzení o ukončení studia, popřípadě pracovní smlouvu :)

modriblesk

především doklad o ukončení studa, dále op a RL
TOD VŠE,jinak vám pak oni sami poví co dál,a pokud nemáte to potvrzení o ukončeni studia tak oni si to ověři je to jejich povnnost,a vy mezitím skuste zavolat tam kde jste studoval aby vám zaslaly aspon potvrzeni o ukonční studia

Michal Kole

http://portal­.mpsv.cz/sz/ob­cane/navod#k2

16. otázka