elektrikář

Jaké dobroty se dají udělat ze zralého černého bezu. V televizi jsem viděl reportáž o farmně

Kde jej pěstují na 2 hektarech.

Nejlepší odpověď
BEAES

Dělá se z něj víno neb šťáva.

Další odpovědi
ReHu

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&q­=plody+%C4%8Der­n%C3%A9ho+bezu+&aq=&a­qi=&aql=&oq=plo­dy+%C4%8Dern%C3%A9ho+be­zu+&gs_rfai=&fp=3a54bf­5311fea62d

určitě se najdou i další

kocour.fous

ahoj my děláme výborný bezinkový likér s rumem.v zimním čase si ho zaléváme horkou vodou jako grog..ovšem silně pochybuji,že do té doby vydrží–)))dělala jsem ho minulý týden a už pulka chybí-))je to recept mojí babbičky..kdo má zájem pošlu recept,je opravdu výtečný..

rybíz

Skvělý je bezinkový likér, dělala ho teta, ale nevím jak se vyrábí.