pusinka50

Jaké dobré zkušenosti máte s papírovými kapesníčky?

Kupovávala jsem Linteo, ale ten jeden kapesníček z krabičky se při použití ihned rozdělil na 2 tenoulinké kapesníčky.
Z toho důvodu jsem nyní koupila Kleenex. Ale stačí do kapesníčku trochu víc smrknout a okamžitě se v něm všude udělají díry.
Existuje nějaká značka, do které bych mohla smrknout vícekrát a ne jen jednou?
Kupuji papírové kapesníky v krabičce, měla jsem dojem, že ty balené po 5-ti v igelitu a pak balené volně po 10-ti kusech, by se mi prodražily. Ale teď tedy nevím, co koupit příště…

Nejlepší odpověď
fcoop

Dobrá zkušenost? – ideální pro rozdělávání ohně.
Snad i na čištění brýlí.
Na smrkot se moc nehodí,jen v případě opravdové nouze.

Další odpovědi
Drap

Nepoužívám takovéto výrobky. Je to nekulturní , všude je vidět povalovat se papírové kapesníky a je to neekologické.

petra15

Koupis-li znackove (treba v DM), tak ty se zarucene „neprosmrkaji“, protoze jsou vicevrstve. Ctyri vrstvy musi mit, pak jsou dobre. A muzes si je i jednotlive „rozdelat“, a udelat z nich i „kulicky“- kdyz bys chtela venku na „velkou“. A nic nezustane „nalepeneho“.:-)

Mapel

Používám nejlevnější balené po deseti a bez problémů. Asi to bude tou kvalitou

Kvalitnější jsou z jemné buničiny, která se hned protrhne a ty levnější z horší co se protrhne hůře. Tady platí, že levnější je kvalitnější :)

Hamon

Používám dvoje: čtyřvrstvé tmavě modré Zewa, otevírané ze strany s červeným přelepem. Jsou maličko dražší, ale na moje troubení ideální, neprotrhnou se (jako jediné, vyzkoušel jsem víc značek). Kupuju v Tescu nebo Kauflandu (do obého to mám daleko, ale kvůli tomuto si klidně zajedu).
V krabičce používám Albert Quality, tmavě modré s barevnými křivkami, 150 ks, vyrobeno v Itálii. Jsou sice jen trojvrstvé, ale také se neprotrhnou.

marci1

Kupuji značku Soft & Sicher v DM market, nebo Zewu.

arygnoc

používam denne, viacvrstvé.

výhradne na jedno použitie.

okrem smrkania primerane vhodné v núdzi prakticky na čokoľvek (wc, okuliare, utretie potu, špiny, topánok, …).