Avatar uživatele
pusinka50

Jaké dobré zkušenosti máte s papírovými kapesníčky?

Kupovávala jsem Linteo, ale ten jeden kapesníček z krabičky se při použití ihned rozdělil na 2 tenoulinké kapesníčky.
Z toho důvodu jsem nyní koupila Kleenex. Ale stačí do kapesníčku trochu víc smrknout a okamžitě se v něm všude udělají díry.
Existuje nějaká značka, do které bych mohla smrknout vícekrát a ne jen jednou?
Kupuji papírové kapesníky v krabičce, měla jsem dojem, že ty balené po 5-ti v igelitu a pak balené volně po 10-ti kusech, by se mi prodražily. Ale teď tedy nevím, co koupit příště…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, petra15 před 3699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Dobrá zkušenost? – ideální pro rozdělávání ohně.
Snad i na čištění brýlí.
Na smrkot se moc nehodí,jen v případě opravdové nouze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepoužívám takovéto výrobky. Je to nekulturní , všude je vidět povalovat se papírové kapesníky a je to neekologické.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

Koupis-li znackove (treba v DM), tak ty se zarucene „neprosmrkaji“, protoze jsou vicevrstve. Ctyri vrstvy musi mit, pak jsou dobre. A muzes si je i jednotlive „rozdelat“, a udelat z nich i „kulicky“- kdyz bys chtela venku na „velkou“. A nic nezustane „nalepeneho“.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Používám nejlevnější balené po deseti a bez problémů. Asi to bude tou kvalitou

Kvalitnější jsou z jemné buničiny, která se hned protrhne a ty levnější z horší co se protrhne hůře. Tady platí, že levnější je kvalitnější :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Používám dvoje: čtyřvrstvé tmavě modré Zewa, otevírané ze strany s červeným přelepem. Jsou maličko dražší, ale na moje troubení ideální, neprotrhnou se (jako jediné, vyzkoušel jsem víc značek). Kupuju v Tescu nebo Kauflandu (do obého to mám daleko, ale kvůli tomuto si klidně zajedu).
V krabičce používám Albert Quality, tmavě modré s barevnými křivkami, 150 ks, vyrobeno v Itálii. Jsou sice jen trojvrstvé, ale také se neprotrhnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kupuji značku Soft & Sicher v DM market, nebo Zewu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

používam denne, viacvrstvé.

výhradne na jedno použitie.

okrem smrkania primerane vhodné v núdzi prakticky na čokoľvek (wc, okuliare, utretie potu, špiny, topánok, …).

před 3699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek