kapaagama

Jaké digitální piano si vybrat?

Ahoj. Chtěla bych si koupit nové piáno.

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ashton-aurora-1000-bk/
http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/di­gitalni-piano-sencor-sdp-200-wh/

Mohl by jste mi někdo poradit jaké je lepší? Popřípadě nějaké zkušenosti? :) díky Sencor nebo Ashton Aurora?

Nejlepší odpověď
klob1

Jestli jsi někde blízko Hradec Králové nebo směr Východní. Tak není problém se mnou zajet přímo do velkoskladu hudebních nástrojů a vyzkoušet si. Jaké ti sedne Pianko lépe. A navíc nejlépe na eletronické budou Yamahy. Ty mají vymakané a reálný zvuk o proti jiným výrobcům. Jsou bez konkurence, to řekně každý hudebník i ladiči to říkají, co ladí akustická piana. Jinak ty Sencor, raději s opatrností. No, spíš kdyby podle zkušeností co do výrobce, tak raději, když jinak by nešlo, tak ty Ashton. Hlavně v tom velkoskladu pro celou ČR, jsou podstatně levnější. A navíc je možnost si toho více vyzkoušet. Už dost lidí, právě díky mě ušetřilo. Já tam jezdím s lidmi pro klávesové a strunné nástroje a další příslušenství. Také dost hrajeme, tak i víme.
Samozřejmně jsou i jiní výrobci, co špatné nástroje nevyrábí, je to vždy, ale o samotném hudebníkovi, co mu více sedne. Dej hlavně na sebe, co ti více bude znít a jak se ti na to bude vždy hrát.
Každopádně nekupuj nic, co sama neslyšíš, tuto chybu nedělej. Mám ze začátků právě tuto zkušenost, tak od té doby. Co neslyším nekupuji.
Pokud chceš nebo už moc umíš hrát, tak raději přidat a koupit si ty Yamahy, tam neuděláš chybu. Co se týče elektronických nástrojů. Akustika je akustika. Co také vím, nebývá špatný Korg piano.
Doplňuji:
Jde i o to, co skutečně chceš od toho piana i čekat, aby umělo. Na co jej chceš i používat. Většinou i platí, že, když toho má umět mnoho kvalita může se tím snížit. A někdy málo, znamená mnoho lepšího. pak ty Ashton spíš bude mít lepší servis nežli ten Sencor.

Další odpovědi
Hawajka

nwm.