Avatar uživatele
Reny

Jaké datum k výpovědi u UPC?

Dobrý den. Každým rokem asi 1 1/2 měsíce jsem psala na UPC ohledně ukončení jejích smlouvy a to přes jejích formulář. Vždy se mi telefonický.Ozvali se a vždy jsme se dohodli a smlouva pokračovala nadále.
Takže jsem nepsala žádnou výpověď písemně.
Nedávno jsem se dozvěděla, že bych měla podat výpověď písemně ale teď nevím k jakém datu, bych jí měla napsat, když datum smlouvy mám k datu 13. 1. 2009?
Mám od nich zakoupený od nich Modem k internetu, tak si myslím,že už je můj a nemělo by to mít žádný vliv. Co myslíte?
Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3430 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bulík

Podívej se na závěrečná ustanovení smlouvy, kde bude napsaná výpovědní doba, zpravidla 1–2 měsíce. UPC je ale podvraťák, řádně prostuduj smlouvu.
Př: Podáš písemně výpověď k 3011.2014 a pak běží 1 měsíc výpovědní doba. Ukončeno bude 31.12.2014, tento měsíc taky musíš platit, protože dodávají služby. Od 1.1.2015 není žádný smluvní vztah s UPC.
V případě 2 měsíční výpovědní doby bude ukočeno k 31.1.2015. Do toho data platí veškerá ujednání ve smlouvě a obchodních podmínkách mezi tebou a UPC.
Ohledně modemu záleží co je ve smlouvě. Zda zůstává uživateli po nějaké době nebo ne. Neznám smlouvu mezi tebou a UPC, ale určitě ho budou chtít zpět.
-
Rok jsem se s nimi tahal, nakonec vyhrál až pod hrozbou tr. oznámení. Modem mi zůstal a ještě vraceli 5000. Jak jsem psal, jsou to podvraťáci, bacha na ně.

před 3430 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek