Zlatý

Jaké dárky vymyslet?

Dcera vymyslela,že více dárků bude Ježíšek nadělovat jen těm nejmenším a my dospělí /bude nás 10/si vymyslíme nějaké vtipné dárky v hodnotě 20,-Kč.Zdá se mi to sice dost nereálné,ale přesto,napadá vás něco? Děkuji za tipy a rady!
Doplňuji:
ad Pájo - v žádném případě nebudu kupovat nějaké hrnky nebo svíčky nebo něco podobného,napsala jsem VTIPNÉ dárky!A to tyhle "krámy" určitě nejsou!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Dala bych kazdemu 1 euro a kazdy at k tomu napise tip, jakou hodnotu .. , nebo : Co s tim eurem bude za rok. A u vas uschovat. Bude to darek, nedarek. :-) Po roce to same . Opakovat 5 let. !
Pak uz bude po euru a kdovi jakou " hodnotu " bude mit. :-)
-iv-
Stiraci losy take daruji .. nebo me napadlo. Kazdemu vsadit sportku. Jeden sloupecek.

Další odpovědi:

Zlatý

každému dle jeho neduhu, dobrý čajíček vyjde do 20,-Kč hezky zabalit a je to..

Pokročilý

stírací losy

Zlatý

Mrkněte:
http://www.pepa.cz/…

Nebo zde,ale nejsou legrační:
http://www.originalni.cz/…

Mě se líbí tento dárek,ale už je dražší,tak posílám jen na shlédnutí:
http://slecna.info/…

Zlatý

Já dávám losy i k narozenimám, ne jen k vánocům. Je to za pár Kč a naděje velká :-).

Prošla bych v obchoďácích ty regály s cedulemi vče za 19 Kč apod. Najde se tam spousta blbůstek. V Kauflandu je podobných regálů dost. Skládací pohárek, ozdoba do vlasů, praktický šroubovák (na 1 použití - asi) atd.
Doplňuji:
Před chvílí jsem byla v Kaufl. a neodolala jsem, koupila jsem po 10 Kč - v balení vždy 2 ks - karabinka ve tvaru auta :) a také kleštičky z um.hm. na vymačkání čajového sáčku. Pěkné fialové:).
Myslím, že se to bude příští rok určitě někomu hodit :).

Zlatý

Tak takhle bych to nedělal (nic ve zlém).
Ale zaprášených svíček a hrnečků není nikdy dost, co?
To bych to spíše řešil společným výletem, kulturní akcí, společnou večeří s jídlem a společným focením, návštěvou bazénu, sauny, bowlingu..něčeho takového..společné bruslení, výlet do Drážďan ;) . Peněz není moc, byty nejsou nikdy dostatečně velké a společných zážitků nikdy dost!
Doplňuji:
To Vás chválím, už jsem si myslel... (a chybně).

Bronzový

jízdenku na mhd a k tomu třeba formou hádanky napsat kam a kdy se pojede, pak se tam všichni setkáte a společně někam půjdete...

Stříbrný

Kávové lžičky se znameními Zvěrokruhu.

propisky, pera, tužky!!! :)

Zlatý

Bublifuk,pokud se vás sejde více a umíte se bavit, tak je při společném bublifukování dost srandy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.