hanny 2

Jaké dárky vymyslet?

Dcera vymyslela,že více dárků bude Ježíšek nadělovat jen těm nejmenším a my dospělí /bude nás 10/si vymyslíme nějaké vtipné dárky v hodnotě 20,–Kč.Zdá se mi to sice dost nereálné,ale přesto,napadá vás něco? Děkuji za tipy a rady!
Doplňuji:
ad Pájo – v žádném případě nebudu kupovat nějaké hrnky nebo svíčky nebo něco podobného,napsala jsem VTIPNÉ dárky!A to tyhle „krámy“ určitě nejsou!

Nejlepší odpověď
anonym

Dala bych kazdemu 1 euro a kazdy at k tomu napise tip, jakou hodnotu .. , nebo : Co s tim eurem bude za rok. A u vas uschovat. Bude to darek, nedarek. 🙂 Po roce to same . Opakovat 5 let. !
Pak uz bude po euru a kdovi jakou " hodnotu " bude mit. 🙂

  • iv-

Stiraci losy take daruji .. nebo me napadlo. Kazdemu vsadit sportku. Jeden sloupecek.

Další odpovědi
briketka10

každému dle jeho neduhu, dobrý čajíček vyjde do 20,–Kč hezky zabalit a je to..

svejk007

stírací losy

Andělé

Mrkněte:
http://www.pe­pa.cz/cs/vtip­na-solarni-zviratka-tancici-pri-svetle-idealni-darek-ktery-potesi-nejen-deti-a-prinese-dobrou-naladu-do-cele-domacnosti/

Nebo zde,ale nejsou legrační:
http://www.ori­ginalni.cz/vyh­ledavani/?to=50

Mě se líbí tento dárek,ale už je dražší,tak posílám jen na shlédnutí:
http://slecna­.info/tvuj-svet/hity-letosnich-vanoc-za-par-korun-hodne-radosti/

terry

Já dávám losy i k narozenimám, ne jen k vánocům. Je to za pár Kč a naděje velká 🙂.

Prošla bych v obchoďácích ty regály s cedulemi vče za 19 Kč apod. Najde se tam spousta blbůstek. V Kauflandu je podobných regálů dost. Skládací pohárek, ozdoba do vlasů, praktický šroubovák (na 1 použití – asi) atd.
Doplňuji:
Před chvílí jsem byla v Kaufl. a neodolala jsem, koupila jsem po 10 Kč – v balení vždy 2 ks – karabinka ve tvaru auta :) a také kleštičky z um.hm. na vymačkání čajového sáčku. Pěkné fialové:).
Myslím, že se to bude příští rok určitě někomu hodit :).

Pájo

Tak takhle bych to nedělal (nic ve zlém).
Ale zaprášených svíček a hrnečků není nikdy dost, co?
To bych to spíše řešil společným výletem, kulturní akcí, společnou večeří s jídlem a společným focením, návštěvou bazénu, sauny, bowlingu..něčeho takového..společné bruslení, výlet do Drážďan ;) . Peněz není moc, byty nejsou nikdy dostatečně velké a společných zážitků nikdy dost!
Doplňuji:
To Vás chválím, už jsem si myslel… (a chybně).

salsa verde

jízdenku na mhd a k tomu třeba formou hádanky napsat kam a kdy se pojede, pak se tam všichni setkáte a společně někam půjdete…

johana 56

Kávové lžičky se znameními Zvěrokruhu.

anonym

propisky, pera, tužky!!! :)

Drap

Bublifuk,pokud se vás sejde více a umíte se bavit, tak je při společném bublifukování dost srandy.

Kajolka

Já jsem se letos snažila vymyslet drobnosti, co potěší a pobaví :) To jsou podle mě nejlepší dárečky :)

trujkk89

Nápad je to dobrý, protože když dává dospělý dospělému, je to časem už horší vymyslet. Dát si nějakou tu malou srandu je fajn. My kupujeme dárky hlavně přes https://www.va­nocnidarkyskla­dem.cz/ a jsme spokojení. Je tu více kategorií, kde můžeš hledat a každý si najde své. Ceny jsou ideální. Mrkni a třeba tě něco zaujme.

Drahuška999

Ahoj, nám se docela dost osvědčilo na každé Vánoce nebo narozeniny darovat peněženky… Většinou je pořizujeme z těchto stránek zde – https://www.pe­nezenky-ahal.cz/penezenky/ kvůli jejich ceně :D Ono to obdarovaného prakticky nikdy neurazí, protože ho to pak nutí tu peněženku naplnit a nikdy ji nemít prázdnou :) Dle nás docela hezký a příjemný dárek 🙂

SuzanKa

Ahoj holky, já bych ráda koupila chilli… Nevím ale, kde koupit. Může poradit prosím? Doporučit?

Pajka.111

Tak cooo, koupila jsi to chilli? Jaké jsi nakonec vybrala?

Pajka.111

Ahoj, manžel chilli kupuje tady https://www.thechi­llidoctor.cz. Je tam moc spokojenej, říkal, že to chilli tady je fakt nejlepší :)

XenieRo

Ahojky :) Když jsme u těch dárečků… Blíží se vánoce a já se chci pochlubit dárcek, který jsem koupila dceři. Je to super… Bude určitě nadšená. Koupila jsem na mujkoberec.cz kreslící koberec. Je to naprostá paráda. Jsou k němu fixy, kterými se na koberec kreslí… Já ho pak vyperu a může se ačít kreslit znova :)

Pajka.111

Tak to je hodně dobrý :) Když objednám příští týden, tak dojde do vánoc?

XenieRo

Jojo, mělo by to tak být :) Objednala jsi ten koberec? Jaký jsi koupila?

Pajka.111

Ahoj, chci se zeptat… Už jsi ten koberec prala? Je po vyprání čistý?