metalavenged

Jaké dárky pro hostitelskou rodinu a děti?

Ahoj,
jedu za rodinou do Irska a chtěla bych poradit, co bych jim mohla koupit. Nejsem si jistá dárky pro děti. Rodina má dva kluky 14 a 8 let. Poradíte mi, prosím, co pro ně?
Už jsem zjistila od jiných stránek, že je dobré koupit: alkohol (což nechci brát), naše sladkosti, tradiční panenky nebo jiné postavičky z různých materiálů, knihy o ČR v jejich jazyce a tak..
Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

…„knihy o ČR v jejich jazyce a tak“… – to považuju za nejlepší pro všechny věkové kategorie…
Pokud jde alkohol, pak naše ´speciality´ – Becherovka, Fernet, slivovice – ale pokud nechceš, nechceš.
Další vítanou komoditou je třeba český křišťál nebo český granát či vltavín (ale netuším, jaké máš finanční limity)…
😉