Maeshi

Jaké cvičení?

Cauky mam jeden problem. Jsem sice celkem hubeny, ale diky memu zamereni na stredni skole kdy studuji informatiku musim byt denne treba 5 hodin u pocitace. Mym problemem zatim nastesti nejsou bolava zada nebo tak. Ale pi sezeni u pocitace jsem zjistil, ze mi pomalu ale jiste „rostou prsa“. Tim, jak je clovek nakloneny, tak se mi asi tuk uklada hlavne tam a nejak nevim co s tim. Ted, kdyz uz jsou ty prsa vetsi tak myslim, ze posilovat je by nepomohlo, ponevadz by asi jeste nabrali na objemu. Takze premyslim nad nejakym cvicenim, kterym bych ty prsa mohl postupne „odtucnovat“. chci s tim zacit co nejdriv, pac nevim co bude za rok abych se mohl vubec jeste ukazat treba na plazi. moc dekuji za odpoved – nevim si s tim rady a vubec se mi to nelibi. Dik

Odpovědi
Fyzik

Jen posiluj. Kliky a shyby, nebo do fitka. Chce to velkou a krátkodobou zátěž, tuk se bude odbourávat. A neboj, kozy u chlapů jsou fajn, když jsou ze svalů.