Jake cirkve jsou

v nasem state a jine spolky.

Nejlepší odpověď
panenka

evangelické,řím­skokatolické cirkve,a katolické

Další odpovědi
HOMER

Hmm,tak např. jehovisti bývají dost otravní,skoro tak moc jako mobilní operátoři,1st. ale utrží trhovci.Jinak si myslím,že je u nás zastoupeno takových 90% všech světových církví ap.

Jakub

Také zde působí Moonova sekta, Adventisté sedmého dne, samozřejmě Židé, Husité, Muslimové, Hinduisti, Budhisté a další řada zájmových kroužků. Jako Apoštolská církev, ,Blahoslavená Panna Maria z Medjugorj. Je toho moc, nejlepší je prostudovat seznam na odkaze.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_c%C3%ADrkv%C3%AD_a­_n%C3%A1bo%C5%BE­ensk%C3%BDch_s­pole%C4%8Dnos­t%C3%AD_v_%C4%8Ces­ku