Daniel16

Jaké celebrity (české i zahraniční) mají titul JUDr., RNDr. nebo Ing.?

Odpovědi
arygnoc

zvyčajne celebrity z oboru práva (judr.), prírodných vied (rndr.) či technických vied (ing.).

:-Q

talka

Toť otázka! Které celebrity – jaké tituly?

ivzez

Vím o pár lidech, živících se v showbyznysu,
kteří vystudovali VŠ.

Ale protože se oni sami svými tituly nechlubí,
dokonce se ani nepovažují za „celebrity“,
nebudeu je zde jmenovat
(ještě by se dalo brát jako urážka je zařadit mezi „celebrity“)…

_______
Kdy už si „ctitelé celebrit“ uvědomí,
že celebritou je někdo úplně jiný,
než koho za celebritu považují …

cochee

Třeba vyhulená hlava Macháček z MIG21 je judr, rovněž dětská hvězda Pavel Horňák, který se tím i živí, neboť je soudcem. Nebožtík Pavel Bobek byl tuším Ing. Arch. Taky Fanánek je Ing. Ing. bude i Ivan Mládek, protože podle wiki je absloventem VŠE. Určitě jsem na spoustu zapomněl a o další spoustě nevím.

RNDr. je titul, který už se IIRC neuděluje, takže jedině nějaká „starší páka,“ ale o nikom nevím. V zahraničí připadá v úvahu jedině snad Slovensko, jinde se české tituly nepoužívají. Vlastně každá země má své, jinde za hranicemi nepoužívané tituly, nějakým způsobem mezinárodně rozšířený je jen titul PhD.

arygnoc

ivzez:

poloviu palca za to, čo je pod čiarou.
úplne súhlasím, ľudia dnes nevedia, kto je celebrita (mýlia si to napr. so štikami).

:-Q