Avatar uživatele
jugurtik

Jaké čaje máte nejraději? A které jsou podle vás nejzdravější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, petra15 před 3606 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já čaj piju tak jednou za týden a také mám nejraději bylinkové, třeba heřmánek, ale vypiju i jiný, nesladím je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejraději mám bylinkové a nejzdravější jsou asi také bykinkové

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

Já piju nejcasteji koprivový a himalájský. Ten koprivový obsahuje jeste „sladké drevo“ a má tedy uz prírodní sladkost. Ten himalájský je bylinnou smesí tamní flóry a pije se rovnez neslazený – uz jen jeho príprava krásne provoní celý byt. Ale i klasický(fer­mentovaný) cerný caj je zdravý, pokud se ale nechá delsí dobu louhovat – tak 5 minut minimálne a klidne i dále nechat a nevyndavat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Akzeret

Nejzdravější jsou bez debaty bylinky, ale nesmí se to přehnat, protože pak mohou naopak uškodit.
Nejraději mám čaj malinový ♥, bylinky do sebe nasoukám jen v nejnutnějším případě. Když vím, že mi to pomůže. Před chvíli jsem do sebe nalila medvědici na ledviny a teda… nic moc, ale pomáhá to :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Dnes celý den piji Indický sypaný bílý Rohini Silver Needles.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zelený, heřmánkový, rooibos, kopřivový, meduňkový, šalvějový. Třeba kopřivový detoxikuje tělo od škodlivých látek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak už bylo řečeno, bezpochyby bylinkové, ale musí být samozřejmě správně namíchané..
Já miluju pu-erh.. už je to snad skoro úchylka, strašně mi voní a nejradši bych ty lístečky i snědla.. většinou mám denně 3 nálevy. Jinak nedávno jsem ochutnala matchu – hodně zajímavá chuť.. Pak jasmínový, gunpowder, pai mu tan, rooibos, masalu (to je už ale spíš taková pochutina), maté bych se taky ráda věnovala.. mňo, jsem velký degustátor a nadšenec do nových chutí :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kesim

Nejradši mám černý a bylinkové (meduňka, máta,.....). Nejzdravější jsou bylinkové a matcha čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Mám nejraději asi zelený, přijde mi i nezdravější.:-) Ale nepohrdnu ani bylinkovým, dobrým ovocným, černé nemusím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

ad petra15: naprosto souhlasím s poslední větou"…a nevyndavat" (myslím čaj)

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

moje rada je vzdy „univerzálne pouzitelná“…:-):D
a tak to hned muzes s prítelkyní vyzkouset--- ten caj samozrejme:-):D

před 3605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja mam nejradsi odtucnovaci caj..a k nemu 3 dortiky :)

  • iv-

před 3604 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek