blesk26

Jaké byste zavedli opatření, aby se takovéhle věci u nás v budoucnosti neděly? Je vůbec možné se tomu bránit?

Viz. http://korzar­.sme.sk/c/581960­7/proti-agresivnym-ziakom-v-presovskej-skole-zasiahla-policia.html … a že bude hůř.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zavřít je do klece jak divou zvěř,než se naučí chovat slušně,poslat je dřít do dolů a rodičům odebrat sociální dávky.

Další odpovědi
iceT

A bude hůř,to si pište…
Jde o to,že spousta děcek nemá respekt k rodičům,natož k jiným autoritám,učitelé jsou šikanovaní čím dál mladšími dětmi a tělesné tresty jsou zakázané nebo co.
Když jsem byla ve škole,učitelka o jednoho žáka zprohýbala ukazovátko,když se jí zdálo,že si dovolil příliš(hodil jí na stůl žákovskou knížku z asi metrové vzdálenosti)jenže on byl jiný než my ostatní,dnes by se řeklo hyperaktivní.
Jiná učitelka byla ze své třídy jak se říká na prášky,ale mohla si za to sama,pokud si neuměla zjednat pořádek,ona totiž nebyla moc průrazná.Mojí třídní stačilo zvýšit hlas a metat z očí blesky a ani jsme nedutali.
Poznámky a důtky toho asi moc nezmůžou,když jsou děcka nepřizpůsobivé­.A všechny tyto problémy počínají v rodině a ve způsobu jakým svoje děti vychovává-bez dostatku ůcty ke starším,k auto­ritám…

SajmonModer

Hrůza, Hrůza, dnes si ty děti už ničeho neváží!

johana 56

Nezbývá nic jiného,než děti a mládež znovu začít učit slušnosti a úctě.

dědapetr

Je to na rodičích jak je vychovají.