iceT

Jaké bylo vhodné chování?

v Anglii roku 1815?Zejména mužů k ženám?Např.proč snoubenci spolu nesměli zůstat o samotě delší dobu?

Nejlepší odpověď
anonym

tenkrát i polibek před manželstvím byl hřích,v 1815 p­anovala přísná pravidla slušného chování,bylo toho spousta co mladí lidé směli a nesměli,ženy nemohly bez doprovodu sami na ulici,jinak se považovaly za spodinu,ve společnosti nesměli mluvit hlasitě,nesměly pracovat aspon ty z lpší společnosti,ani podnikat,to bylo pouze právo mužů

Další odpovědi
Miroslavst

Raději nežít v té době :D
Byla to hrůza, stačil jen pohled a už bylo zle.

led

Veľká Británia 1815: čo je to žena?
Ozdoba muža, poslúchajúca muža, mlčky starajúca sa o chod domácnosti, pohodlie muža, o jeho deti, vždy pripravená…
V tomto bola VB jedna z najkonzerva­tívnejších krajín sveta