bolak

Jaké bylo vaše staré, teď už nepoužívané, heslo k e-mailu nebo k nějakému jinému účtu na internetu?

Kdo nechce odpovídat, nemusí. A nebo odpovězte a pak na mě podejte žalobu, že jsem to z vás sprostě vymámil.

Nejlepší odpověď
briketka10

já to klidně řeknu bububu :o)
a myslíš, že je to pravda ??

Další odpovědi
anonym

Jestli nějaké heslo již nepoužívám je možné, ale již bych si na jeho znění nevzpomněla.

Miru1

Máš pravdu.Co je ti ti toho.To je každého soukromá věc.

suaeda

Nu to je opravdu silná „brazilská“ káva.
Sdělovat hesla ač stará rozhodně nehodlám. Je pravda, že když jsem dříve jako nadšenec (jeden z prvních od r. 1994) přes počítače a internet chodil po známích a zaučoval je do tajů internetu, tak jsem setkával s různou lidovou tvořivostí. Ale údaje jsem nikdy nepoužil natož zneužil. A raději jsem je hned zapomněl.

led

Pamätáte aféru ´nbu1234´ ? Jednoduché heslo, ktoré dokázalo narobiť veľa zla, dokonca mladí ´hackeri´ boli za jeho rozbitie odsúdení a nie správca, ktorý tak sprosté heslo pre dotyčný úrad vymyslel.
PS.
a nepozerajte mi cez plece, keď zadávam heslo! Aj tak vám ho nedám!

anonym

emajlovyheslo3
Doplňuji:
uz to neplati, tak mužu, ale bylo to ještě trochu jinak, už nevím, nějaká ptákovina za tím ještě byla

anonym

password

Fact or Fiction?

bolak

já nevim z čeho máte takový bobky? dyť už to heslo stejně nepoužíváte ne?

led

ste si istý? Zo skúsenosti viem, že mnohí ľudia používajú desiatky rokov to isté heslo „1“