l.t

Jaké bylo vaše nejtrapnějši rande?

Jake bylo vase nejtrapnejsi rande?

Nejlepší odpověď
ten který je

Pro mne to ani tak trapné nebylo ale pro jednu holku to asi trapas byl.Když jsme se tedy setkali tak jsem jí vyprávěl něco legračního.Moc se tomu smála a jak se smála tak se hlasitě upšoukla.Hodil jsem to do autu a začal na něco ukazovat.Dělal jsem že jsem nic neslyšel.Chudák byla rudá jak rak. 🙂

Další odpovědi
quentos

bylo přes inzerát. Daná osoba se popisovala jako „blondýna s modrýma očima“; nakonec na mě čekalo cosi s příšernými červenými melíry, hulilo to jak tovární komín a vedlo to s sebou psa, kterého mělo v úmyslu vyvenčit a zabít tak dvě mouchy jednou ranou. Takže jsem na svém – vlastně prvním – rande s dotyčnou venčil psa, který situaci vystihl vskutku nejpřesněji – situace na po***ání…

dagry

No i já před mnoha lety zažila schůzku na inzerát. (jako guentos). Chlapec mi sice psal krásné dopisy, byl velice slušný a milý… ale na rande přišel příšerný „hybrid“ v ještě příšernějších brýlích a bohužel pro mě, s mojí fotkou v ruce. Já trubka jsem mu ji poslala, ale on mi svojí ne (asi věděl proč). A jak se ke mně blížil, hned se mi rozsvítila varovná kontrolka v hlavě a zahájila jsem ústup. On mě dohnal a zeptal se, jestli na té fotce jsem to já… a já jsem se normálně zapřela, že to já nejsu. A prchala jsem pryč, nechala jsem ho tam stát. A tak moje první a provždycky už i poslední námluvy přes inzerát skončily. Hrůůůza !!!!

panenka

já jsem žádné trapné rande naštěstí nezažila

popelka

já si našla kluka na inzerát..měli jsme se sejít,rande bylo domluvený jen jsem nevěděla jak vypada tak jsem -na tom místě jeden stál-k němu přišla a povídám ahoj jsi to Ty-a ten dotyčný-ne-to nejsem já..ted já se tak lekla a zvažovala dvě varianty-bud si dělá srandu nebo se mu nelíbím-bohužel to byla ta třetí která mě nenapadla-že to nebyl on-tak jsem zmizela jak pára nad hrncem-ten druhy právě přicházel..nakonec se zněj vyklubal vlezlí..maminčin mazánek kdy se každá naše schuzka konala za asistence jeho maminky-no uznejte to byla sila..po měsici jsem vzala roha-a inzeráty děkuji pěkně-už ne

lorja

Když jsem šla s klukem,který se mi moc líbil poprve do kina a všimla si,že má rozepnutý rozporek.Strašně jsem se styděla ho na to upozornit.Nakonec si toho všiml sám a ve finále jsme se příhodě zasmáli.