bolak

Jaké bylo první zaměstnání vašich rodičů?

Pokud nevim, tak se zeptám. Pokud nemám koho, tak otázku tiše přejdu a věnuju se třeba zalejvání ředkviček.

Berte to jako volné pokráčování této otázky > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-bylo-vase-prvni-zamestnani

A tohle je poslední, na prarodiče už se ptát nebudu :).

Nejlepší odpověď
anonym

Narodila jsem se osmnáctileté mamině,takže předpokládám,že mateřská „dovolená“.Otec byl vždy výtvarník…:D

Další odpovědi
briketka10

jdu zalejvat :O
Doplňuji:
je tu po dešti, ale v bytě kytky volaj " vodu vodu "..

Sůwa

Já nemám ani ty ředkvičky ☹

Drap

Otec byl carský důstojník a matka polská šlechtična, a ty jak známo nepracovaly.

venkovan

Těžké. Jako u všech v prvním zaměstnání když si zvykali na nové spolupracovníky, nadřízené, pracovní povinnosti, nový režim dne, … .

terry

Zapomněl jsi zmínit to své.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-bylo-vase-prvni-zamestnani

Protiva

Otec byl permoníkem v Ostravě

pizlicka

tatinek-automechanik maminka-frezarka,pozdeji mzdova ucetni.zajima­vy skok.

bolak

terry: nezapomněl :)

bolak

terry: nezapomněl :)