Jake bylo pocasi loni a predloni v srpnu v Murmansku, Petrohrade, Kronstadte a na Solovskich ostrovech?

Letos bych chtel jet vlakem na dovcu na vyse uvedena mista. Jake si mam vzit obleceni?Existuje archiv o pocasi v evropskych mestech?

Odpovědi
Dmitrij

Tady máte srpnové klimatické podmínky v těchto městech:
Murmansk – střední denní teplota 10°C, počet srážek – 68 mm; Petrohrad – 16,4°C/77mm; Solovecké ostrovy – 15°C/63 mm. Kronštadt neuvádím, protože je administrativní částí Petrohradu.