jaké bylo base první milování?.)):)

Doplňuji:
Pane bože tak se stane že človek udela chybu.!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

V base se asi milovat nelze, protože v mužské věznici jsou mužští dozorci a v ženské zase ženské dozorkyně.

A na celu Vám těžko uvězní ženu pokud jste muž.

Další odpovědi
dudu

Už si nepamatuji ani to poslední.

mosoj

Pane bože a co je ti do toho.

Lucy

Tady si to už nikdo nepamatuje a já ještě nemam co psát 🙂 napiš si do poradny brava. 😉

http://www.bra­vo.cz/poradna
http://www.bra­vogirl.cz/porad­na

anonym

Pane bože, hned 2 chyby!
Neb nepatří sem, ale do rubriky Sex – najdeš v sekci Rodina a vztahy.
P.S. V odkazu máš další 1. sex.
Doplňuji:
ad barbakan, asi ti uniklo, že mosoj i já jsme doslova citovali tazatelku!
Tvá odpověď nikterak nesouvisí s otázkou tazatelky, na spekulace je diskuze anebo osobní vzkazy do mailu, který jsem ti poslal na invektivy už dávno.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-jste-meli-prvni-sex-a-jak-hluboko-je-panenska-blana

ReHu

Doufám, že jste se při tom hororu nemilovali, když má svou holku.

anonym

Dr.Axle,jsi si jistý,že i Ty jsi napsal odpověď správně?
Od kdy ty cituješ tazatele(lku)? A mám ti najít Tvoji odpověď,která také nesouvisí z otázkou? Chlape,vzpama­tuj se!

Zdroj: http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/p%C3%A1nb%C5%AFh

jendahun

Nevím jak to smazat.

kapka

Michal Kole se z toho tedy pěkně vyvlíkl, co? Jako bychom nevěděli, že je na plavající ženy, takže je jasné, jak to v jeho případě bylo. 😁
Jsem zvědavá jestli se mi to pokusí vyvrátit.;-)

Michal Kole

Kapko, kdy se naučíš plavat, aby jsi mohla chodit do bazénu ?

kapka

Umím plavat! 🙂

Michal Kole

A jak moc dobře? Jakými styly umíš? Kolik uděláš bazénů? Plaveš stylově správně ? Jakou plaveš rychlostí ? Jak si se naučila ?

Další otázky můžeš předpokládat a rovnou na ně odpovědět, ať je nemusím psát 😁

kapka

1)Výborně. 2)Styl čubička. 3)V půlce bazénu jdu ke dnu a nechám se zachraňovat muži, co mají rádi plavající ženy. 4)Ano, stylově správně, okolo přihlížející psi nic nenamítají. 5)Rychlostí plavajícího psa. 6)Od naší feny.

Další odpovědi na předpokládané otázky můžeš předpokládat, ať je nemusím psát. 😁