Jell

jake byliny pomahaji spravnemu vyvoji miminka v tehotenstvi

vi nekdo jake byliny pomahaji spravnem vyvoji miminka v tehotenstvi?

Nejlepší odpověď
anonym

Když má maminka vše co je třeba, miminko si to co chce „sobecky“ vezme samo. Moje dcera v těhotenství pojídala lněné semínko, údajně k usnadnění porodu. A je pravda, že vnučka vyklouzla jako namydlená! Ale to je rada spíš pro maminku než pro miminko.

Další odpovědi
hanulka11

já bych nějak na byliny nespoléhala ,prostě jez zdravě a hýbej se – pokud budeš zdravá a bez problému ty miminko bude jistě taky v pohodě