tomtttt

Jaké byli nebo jsou vaše cíle, sny, přání??

co by jste chtěli v životě dosáhnout

Nejlepší odpověď
anonym

Chtěl jsem se dožít blahobytu,ale mé přání zůstane nevyslyšeno.Snad až tam – nahoře!

Další odpovědi
johana 56

Sny zůstanou sny,přání nesplnéna,k cíli se přes veškerou snahu ne a na dostat.Možná v jiném životě a jiné době…

led

Jejej tých bolo…
niečo som dosiahla, dokonca prekonala proroctvo skonu v 30.roku (asi čerti stratili papierik s mojou adresou)
Ale nie je dňom koniec, ešte mám sny, aj detské a verím v ich splnenie

lexx

Vystudovat, řídit podnik, prosadit se, celosvětová prosperita…povedl se pouze první cíl, ostatní vzal kapitalismus s nelidskou tváří.