tazalka

Jaké bych si měla pořídít fotografické pozadí?

Myslím materiál…ale klidně i něco kolem, co je důležité ;) otázka asi nejspíš na Mosoje…

Nejlepší odpověď
led

Ak má byť neutrálne, aby šlo prípadne ľahko odstrániť, pri portrétoch sa používa tzv.kľúčovacia zelená, alebo modrá textilná stena. Musí byť vypnutá, nie nariasená, aby neboli na nej žiadne parazitné tiene.
Na oddelenie postavy od pozadia u tejto steny je dobre použiť aj protisvetlo na postavu.
Bežný televízny a filmový trik.

Další odpovědi
mosoj

Děkuji za důvěru. Pro mně ale nejlepší pozadí je příroda,
ale také pozadí některých slečen a paní !!

Nicméně zde si to prolistuj, třeba nějaký námět najdeš.
Do vyhledávače na fóru si dej heslo „fotopozadí“ , „všechna fora“, „libovolné datum“ – vyjede Ti toho fůra.
http://forum.fo­tografovani.cz/se­arch.php?40,se­arch=fotopozad%ED,pa­ge=1,match_ty­pe=ALL,match_da­tes=0,match_fo­rum=ALL,body=1,au­thor=1,subjec­t=1

Podobná moudra jsou též na „grafika.cz“

Drap

doporušilbych nějaké pěkné