jirka F

Jaké by byly výhody, kdyby Hercule Poirot opravdu existoval a řešil různé případy, třeba i v ČR?

Jaké by to mělo podle vás výhody.Kdyby tento detektiv opravdu existoval.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi žádné. Nevyznal by se v dnešní době a v našem prostředí.

Další odpovědi
anonym

Mohl by vyřešit stále nevyřešené případy a ty o které se policie moc nezajímá. Pokud by však nemohl nic sehnat, tak by mohl s PČR nezávisle spolupracovat. Třeba by se časem zorientoval v dnešní době a získal nové metody a návyky a byl by ještě úspěšnější jak za starých časů.