Skeptik

Jaké by byly důsledky nenavrácení majetku církvím?

Mezinárodní arbitráž? A kdyby se odmítla ČR podrobit prohrané mezinárodní arbitráži?

Nejlepší odpověď
Drap

Arbitráž v tomto případě nehrozí. Jde jen o velkorysé rozdávačné gesto, naší vládnoucí garnitury.

Další odpovědi
zzzzz

To by jistě znamenalo nějaké embargo.

venkovan

Asi bychom byli v kladbě. No, ale na to jsou v Čechách prsotí lidi zvyklí.
Takže pro nás by důsledky prakticky žádné zvláštní nebyly – budem platit tak jako tak. Ale ti nahoře se bojí, že se nedostanou za to co v republice provádějí nedostanou do Nebe.. Takže se rozhodli, že za ně zaplatíme odpustky.