Gofik

Jaké by bylo pro holku ideální rande?

Odpovědi
střevo

nejdříf s ní zajdeš do klenotnictví, a a´t si vybere prstýnek(připrav si tak 10 táců do peněženky). pak na cestě zpátky se jí na ideální rande zeptej

quentos

jak je tak pozoruju, tak to vypadá, že celodenní nakupování a lítání po vobchodech, možná zakončené nějakou tou společnou večeří :{D>

klumprt

http://youtu.be/U­nIF2PTqqGA

v čase od 0:55 do 1:46

🙂

ivzez

Ideální rande je takové, s jehož průběhem
jsou spokojeni oba dva. Tzn., že náplň by
se měla řídit společnými zájmy obou …

Podle mne v tomto ohledu není rozdíl mezi klukem a holkou.

setapouch

Pro kterou? Jen idiot si mysli, ze jsou vsichni lide stejni a na vsechny plati univerzalni rada. Kterou by ti nota bene dal nekdo zadarmo.