KatkatkaW

Jaké budou následky této situace?

Kamarádka dnes omylem (ano, opravdu nechtěně) odnesla ze školy třídní knihu. Teď panikaří a bojí se, co jí zítra ve škole řeknou. Je to ale hodná, bezproblémová holka a má dobré známky. Jaké následky to pro ni může mít? Můžou ji ze školy i vyhodit?

Nejlepší odpověď
zjentek

vyhodit za omyl? ..než bych panikařil a bál se, to už bych raději dávno volal zodpovědné osobě, že jsem omylem odnesl třídní knihu, mohl by z toho být nakonec správný fór ,)

Další odpovědi
Drap

Knihu přenese a omluví se. Každému se může stát chyba.Záleží na škole, ale myslím, že by to neměl být problém.

www

Sice nechápu, jak se dá omylem odnést třídní kniha (leží úplně jinde), ale stejně tak, jako zmizela, se může omylem objevit 😁
Také obyč. přiznání je lepší, než vyšetřování atd. Nikdo ji ani v tomto případě že školy nevyhodí.